Walka z rumieniem – Rossatore xpress

RPSSATORE XPERSS – TYLKO 120 ZŁ – Pierwszy zabieg o działaniu adaptogennym dla skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego

W przypadku osób ze skórą naczyniową, która łatwo ulega zaczerwienieniu głównym jej problemem jest jej aktywność pod wpływem przeżywanych emocji oraz czynników atmosferycznych. Przy ekstremalnie niekorzystnych warunkach zewnętrznych i wewnętrznych naczynka pękają, powstają teleangiektazje oraz rumień.

Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg rossatore xpress, który obniża nadreaktywność skóry, działa przeciwzapalnie, poprawia koloryt skóry i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową.

wskazania:
skóra naczyniowa, wrażliwa, nadreaktywna
skóra ze zmianami o charakterze trądzika różowatego
teleangiektazje- widoczne, rozszerzone naczynia krwionośne

rezultat:
redukcja intensywności zaczerwienienia skóry
złagodzenie objawów związanych z trądzikiem różowatym
odbudowana warstwa hydrolipidowa skóry

składniki aktywne:
cytryniec chiński- wyciągi mają działanie przeciwzapalne, ujędrniające, zmiękczające naskórek, zamykające pory i regeneracyjne. Opóźniają procesy starzenia się komórek skóry, a także zmniejszają przebarwienia i zapobiegają powstawaniu nowych.
arginina- naturalny aminokwas. Łagodzi podrażnienia oraz chroni mikrouszkodzenia skóry przed czynnikami drażniącymi.
wąkrotka azjatycka- substancja ogólnie wzmacniającą. Wykazuje silne działania przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
niacynamid- jego głównym zadaniem jest zwiększenie produkcji ceramidów w skórze, które są głównym składnikiem lipidowej bariery ochronnej skóry. Łagodzi i zmniejsza dyskomfort tkliwej, nadreaktywnej skóry.

częstotliwość wykonywania zabiegu:
zalecana częstotliwość w cyklu: 4-6 zabiegów, co tydzień.
zabieg można wykonać niezależnie od pory roku.
czas zabiegu: 45-60 minut

rekomendowana pielęgnacja domowa:
na dzień- rossatore cream blur effect
na noc- rossatore resurfacing cream

Badania aplikacyjne wykazały, że pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po całej serii, składającej się z 4-6 zabiegów aplikantki poinformowały o znacznym zmniejszeniu zaczerwienienia  skóry i braku konieczności używania ciężkich, maskujących podkładów do twarzy.

Zabieg rossatore xpress został doceniony przez profesjonalistów jako zabieg posiadający innowacyjne podejście do pielęgnacji cery naczyniowej i dostał nagrodę Innowacja LNE 2016. Natomiast krem rossatore xpress blur effect otrzymał nagrodę czytelników magazynu ELLE: Kosmetyk roku!

warto wiedzieć, że…
Cytryniec chiński, znany już w chińskiej farmakopei, nazywany jest wu-wei-zi, co znaczy owoc o pięciu smakach. Jego okrywa jest słodka, miąższ kwaśny, nasiona gorzkie i cierpkie, a proszek z nasion podczas przechowywania nabiera słonego smaku. Cytryniec chiński to także bogactwo witamin E i C, żelaza, miedzi, manganu, niklu, tytanu, cynku, magnezu i potasu.

Możliwość komentowania została wyłączona.