Peeling Ferulac Sesdermy

Peeling Ferulac Peel

Fotostarzenie. Melasma i przebarwienia posłoneczne.

Pierwszy opatentowany system peelingów nanosomowych, w którym podstawową substancją czynną jest kwas ferulowy. Wskazany przy wszystkich przejawach fotostarzenia. Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi – chroni skórę przed agresją wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, jak również wzmacnia działanie witaminy C i E.

Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVAB, minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce i osłaniając DNA komórkowe. Kontroluje aktywność tyrozynazy, rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu. Działa stymulująco na apoptozę komórek rakowych.

Floretyna zwiększa przenikanie substancji aktywnych, przylegając do powierzchni lipidów i zmieniając potencjał dwubiegunowy dwuwarstw lipidowych. Hamuje aktywność elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastyny. Ponadto, posiada właściwości antyoksydacyjne.

Zalety zabiegu

Redukuje i leczy problemy skórne: łojotok, wiotkość, nadmierne wysuszenie czy przebarwienia skóry, która zapewnia szybkie i spektakularne efekty bez konieczności uczestniczenia w długotrwałej i bolesnej terapii. Ferulac Peel dzięki właściwościom zawartego w nim kwasu ferulowego działa niejako na kilku poziomach: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA/UVB oraz działa przeciwzapalnie.

Wskazania

• Skóra sucha, pozbawiona jedrności i elastyczności, z występującymi zmarszczkami,
• Przebarwienia,
• Skóra zmęczona, szara, pozbawiona blasku,
• Skóra problematyczna – peeling jest pomocą w leczeniu trądziku oraz blizn potrądzikowych,
• Skóra nosząca charakterystyczne cechy „skóry palacza”.

Możliwość komentowania została wyłączona.