NANOPORE sesderma – mezoterapia mikroigłowa

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – NANOPORE turbo roller – kuracja odmładzająca
Nanopore – to innowacyjne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej. Zabieg jesty bezbolesny dzięi innej budowie igieł i sposobu ich poruszania się. Po zabiegu skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze. Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć.

 

 

 

JEST TO PRZEŁOMOWY ZABIEG, KTÓRY PRZEKONUJE NAWET OSOBY DO TEJ PORY NIEZDECYDOWANE NA KURACJE ODMŁADZAJĄCE.

Zabiegi z zastosowaniem urządzenia Nanopore Turbo Roller są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta, wykorzystując do tego celu odpowiednią mieszankę serum. Najczęściej jest to preparat Mesocit, który zawiera w swoim składzie czynniki wzrostu zamknięte w liposomach, połączone ze związkami aktywnymi intensywnie penetrującymi najgłębsze warstwy skóry.

Urządzenie Nanopore Turbo Roller wykonuje około 150 pulsacji na sekundę, co przy sześciu igłach daje średnio 900 nakłuć na sekundę. Tworzone mikrokanały zamykają się po około dziesięciu minutach, więc ryzyko rozwoju infekcji jest bardzo niskie. Zabieg nie tylko zwiększa przenikanie transdermalne, ale także naprawia macierz skóry, a dzięki naturalnym mechanizmom jej regeneracji, skutecznie zwiększa produkcję włókien kolagenowych. W trakcie terapii do wnętrza skóry dostarczane są cenne składniki odżywcze, między innymi takie, jak: kwas hialuronowy, aminokwasy, koenzymy, peptydy biomimetyczne oraz kwasy nukleinowe.

Wskazania

– zwiotczenie, suchość i utrata elastyczności skóry
– profilaktyka przeciwstarzeniowa

– rewitalizacja struktury skóry starzejącej się i potrądzikowej

– redukcja zmarszczek, blizn

– zapobieganie wypadaniu włosów i leczenie łysienia

– leczenie rozstępów i cellulitu (uda, brzuch, pośladki)

Przeciwwskazania

– alergia

– ciąża, okres karmienia piersią

– cukrzyca

– stany zapalne na skórze, opryszczka

– skóra źle tolerująca iniekcje

– choroba nowotworowa

– stosowanie leków przeciwkrzepliwych

Możliwość komentowania została wyłączona.