Laseroterapia – tryb SMOOTH w odmładzaniu skóry

FOTONA – tryb SMOOTH w odmładzaniu skóry 

Tryb Smooth wykorzystywany jest do szybkiego wygładzenia, liftingu nieablacyjnego skóry. Impulsy lasera Er:Yag generującego wiązkę światła działają powierzchownie na aplikowaną skórę nie uszkadzając głębszych tkanek. Skóra bezpośredni po zabiegu robi się naciągnięta, ujędrniona. Zabieg ten jest wykorzystywany u pacjentów, którzy chcą mieć szybki efekt naciągnięcia bez dłuższej rekonwalescencji.

Najlepsze efekty zabiegowe uzyskujemy przy 3-4 zabiegach wykonanych co miesiąc. Kliniczne działanie trybu SMOOTH jest bardziej agresywne niż złuszczanie średniej głębokości, ale nie tak agresywne jak zabieg pełnej, głębokiej, regeneracji skóry warstwy brodawkowatej. Zabiegi trybu SMOOTH zapewniają efekt nieablacyjnego skórnego odmładzania, który jest uzupełniany w sposób unikalny elementem minimalnego ablacyjnego złuszczania skóry. Wynikająca z tego przebudowa i stymulacja nowego kolagenu zapewnia odczucie ściślejszej i gładszej skóry.

Tryb SMOOTH opiera się na serii impulsów lasera Er:YAG Fotona w trybie SP, gdzie można ustawić łączną fluencję serii impulsów. Tempo powtarzania serii jest stałe. Wcześniej ustawione szerokości impulsu i tempo powtórzeń lasera dają trybowi SMOOTH większy stopień efektu termicznego w skórze niż konwencjonalne ustawienia zabiegu laserowego Er:YAG. Efekt termiczny stymuluje przebudowę kolagenową.

Jakie są odczucia podczas zabiegu:
Pacjent czuje lekkie kłucie, frakcjonowanie na skórze. Dodatkowo jest wykorzystane chłodzenie zimnym powietrzem Crio.

Wskazania do zabiegu:

Utrata gęstości, jędrności i elastyczności skóry
Nieregularna struktura skóry
Redukcja przebarwień
Rozszerzone pory
Plamy starcze i uszkodzenia skóry
Średnie i głębokie zmarszczki
Redukcja rozstępów
Redukcja zmarszczek
Bruzdy nosowo wargowe
Blizny potrądzikowe, pourazowe, oparzeniowe
Obwisła skóra
Zabieg jest polecany kobietom po ciąży, które straciły elastyczność, jędrność skóry.

Możliwość komentowania została wyłączona.