GENEO

 

 

GeneO®+ to przełomowa technologia Micropęcherzyki Energy 3 w 1 firmy Pollogen, która oferuje kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

 

GeneO®+ zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

DOTLENIENIE

W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

 

ZŁUSZCZANIE

Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

 

WCHŁANIANIE

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

 

Korzyści zabiegów GeneO®+

Metoda „3 w 1”: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry.

Krótki czas trwania zabiegu.

Doskonała „baza” przed wykonaniem innych zabiegów medycyny estetycznej np. endermologii czy zabiegu Maximus.

Maksymalna higieniczność dzięki jednorazowym sterylnym elementom.

Doskonałe efekty potwierdzone klinicznie.

Zabieg „lunchowy” natychmiast po zabiegu można wrócić do codziennych czynności

Okiem eksperta GeneO®+

Geneo to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając szybki efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Zabieg Geneo to trzy zabiegi w jednym. Unikalna technologia potwierdzona klinicznie wykorzystuje „Efekt Bohra”. Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu. Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne a koktajl wnika głęboko w głąb skóry.

Zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia geneO pozwalają na otwarcie „drzwi” do wnętrza naszej skóry, aby móc potem przy pomocy najlepszych produktów, wypełniaczy jak i laserów poprawić wygląd i kondycję naszej skóry.

zobacz więcej na : http://geneo.info

Możliwość komentowania została wyłączona.