PIELĘGNACJA TWARZY DOTTORE – medycyna dla urody

DOTTORE specjalizuje się w leczeniu sposobów pielęgnacji oraz hamowaniu procesów starzenia skóry,co pozwoliło Firmie poznać potrzeby pacjentów i opracować optymalne formuły preparatów oparte na rzetelnej wiedzy medycznej. Powstała gama profesjonalnych i pielęgnacyjnych produktów dottore o najwyższej możliwej skuteczności dla kosmetyków.

Przy tworzeniu każdego kosmetyku priorytetami dottore są:

  • najwyższa jakość,
  • precyzyjne działanie,
  • wysoka tolerancja preparatów.

Kosmeceutyki DOTTORE kompleksowo pielęgnują cerę, pomagają w utrzymaniu jej zdrowia i dobrego wyglądu oraz hamują procesy starzenia się skóry. Są bezkompromisowym rozwiązaniem dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych, a skutecznych sposobów na upływający czas i problemy estetyczne. Sprawdzają się też jako uzupełnienie i kontynuacja procedur medycyny estetycznej.

KURACJA  Z VIT.C 

Zabieg C-flush radiance wykorzystuje techniki mezoterapii bezigłowej i jonoforezy. Wprowadzone podczas zabiegu jony 15% witaminy C gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej. Skąd, do 48h po zabiegu, zachodzi powolna resorpcja drogą dyfuzji, do głębiej położonych tkanek.

KURACJA  Z RETINOLEM

Zabieg STUDIO PEEL RETINO BOOSTER   to dwufazowy zabieg z linii studio.peel przywracający zmieniony stan równowagi skóry. Receptura produktu oparta jest na połączeniu kwasu

xymeninowego z wysoce skoncentrowaną maską retinolową (5%).

KURACJA OCZYSZCZAJĄCO-ODŻYWCZA

PURATTORE – Zabieg oczyszczająco-odżywczy, przeciwstarzeniowy  do skóry wrażliwej, suchej i odwodnionej  (peeling enzymatyczny z papainą Purattore + serum z Vit. C C-Flush+

masło mango/papaja Sacha Butter z masażem+maska algowa łagodząca)

KURACJA ANTI-AGING DLA SKÓRY NACZYNIOWEJ

ROSSATORE EXPRESS  – innowacyjny zabieg anti–aging dla skóry naczyniowej poprawiający jej jędrność i elastyczność oraz hamujący procesy starzenia się skóry, adaptogenny  do skóry naczyniowej z tendencją trądzikiem różowatym; obniża nadreaktywność skóry, działa przeciwzapalnie, poprawia koloryt skóry i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową.