STOSUJEMY WYŁĄCZNIE WYSOKIEJ KLASY URZĄDZENIA MEDYCZNE, KOSMETYCZNE I PREPARATY PRZEBADANE KLINICZNIE.

O NAS

Działalność Centrum Medycznego CEUTICA prowadzona jest w oparciu o sprawdzone, innowacyjne zabiegi medyczne, leczące ciało od wewnątrz, estetyczne jak i kosmetologiczne pielęgnujące skórę od zewnątrz. Dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetologów i lekarzy specjalistów Centrum zapewnia komfort, specjalistyczną opiekę oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Zadaniem Centrum Medycznego CEUTICA jest poprawa Państwa zdrowia, samopoczucia i wyglądu. W komfortowych i luksusowych wnętrzach wykonujemy zabiegi medyczne i estetyczne anti-aging, oparte na zastosowaniu najlepszych urządzeń medycznych, kosmetycznych i preparatów.

dr Adam Boruch

lekarz medycyny estetycznejAdam Boruch – specjalista medycyny rodzinnej, lekarz medycyny estetycznej. Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, tytuł specjalisty medycyny rodzinnej uzyskał w 04.2019r.  Tytuł lekarza medycyny estetycznej uzyskał we wrześniu 2019r po obronie pracy dyplomowej pt. Terapia blizn potrądzikowych z zastosowaniem lasera Er:YAG. Swoje zainteresowania koncentruje wokół zabiegów rewitalizacji skóry oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej. W swojej praktyce z powodzeniem wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, technik mezoterapii igłowej. W leczeniu schorzeń skóry chętnie korzysta z pełnego zakresu możliwości lasera Er:YAG i Nd:YAG. Na pierwszym miejscu stawia sobie naturalny efekt zabiegu oraz bezpieczeństwo Pacjentów. 

dr Marlena Jamiolkowska Stawowska
Dr n. med. Marlena Jamiołkowska-Stawowska Specjalista Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (2010 r.) Jest absolwentką Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (2010-2012). Podyplomowo ukończyła również Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Systematycznie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej, bierze czynny udział w szkoleniach lekarzy dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Poszerzając swoje zainteresowania napisała rozprawę doktorską  pt.:”Ocena wpływu preparatów toksyny botulinowej typu A na wybrane funkcje fibroblastów skóry ludzkiej”.

Zajmuje się dermatologią kliniczną, laseroterapią oraz medycyną estetyczną. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, zabiegach wolumetrycznych, zabiegach mezoterapii igłowej, z wykorzystaniem nici PDO oraz liftingujących nici z haczykami.

Publikacje naukowe dr n. med. Marleny Jamiołkowskiej-Stawowskiej

Marta Jaromińska
Marta Jaromińska
kosmetolog, linergistka

Dyplomowana kosmetolog i linergistka – specjalista mikropigmentacji estetycznej, czyli makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej.

W swojej pracy szczególną uwagę poświęca wydobywaniu naturalnego piękna i leczeniu kompleksów. Jej celem jest zawsze zmiana sposobu postrzegania siebie poprzez niewielkie korekty rysów twarzy u kobiet. Dba o to, aby świadczone w CEUTICE usługi spełniały nie tylko światowe normy, ale i standardy etyczne. To jedyny sposób, aby spełnić najwyższe wymagania – dotyczy to również higieny i bezpieczeństwa. Wciąż się rozwija, poznaje nowości i monitoruje trendy, aby zagwarantować bezkompromisową jakość usług.

facebook
Drogie Panie ❤️Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu 🏆🥇miejsce Agnieszka Puławska 🥈miejsce Paula Jereszewska 🥉miejsce Milena ChWygranym serdecznie gratulujemy 🥰Oczywiście wszystkim Paniom dziękujemy za udział w konkursie😍🤗 Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet życzymy wszystkiego o czym marzycie , zdrowia pomyślności , samych pięknych dni. Życzymy aby uśmiech rozpromieniał Wasze twarze, byście zawsze czuły się spełnione i doceniane !💐💐💐 ...
View on Facebook
Nowość w naszej ofercie ! Gabinet Medycyny Estetycznej ! 💉Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania 🌷🌷🌷📲785 505 365 ...
View on Facebook
Uwaga Drogie Panie! ☀️Rozstrzygnięcie konkursu już dziś o godzinie 15.00 na naszym profilu !🤩🍀 ...
View on Facebook
Kobieca natura taka, że uwielbia niespodzianki😏Obdaruj swoją mamę, partnerkę, córkę, babcię👉🏼BONEM PODARUNKOWYM 👈🏻do wykorzystania w naszych Gabinetach🌱.Odwiedz nas na 📍ul. Szosa Zambrowska 102 lok.5 i poznaj pełną ofertę naszych usług, a w razie wątpiwości chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania❔ Potrzebujesz więcej informacji ??🤔Zadzwoń - 📞785 505 365 ...
View on Facebook
8 Marca! Poniedziałek!Nasze święto - DZIEŃ KOBIET !💐🌷Zapraszamy wszystkie nowe Panie, które nie miały okazji skorzystać jeszcze z naszych usług ! 💆‍♀️💅Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was świetną niespodziankę ! ❤ Przyjdz na jedną z niżej dostępnych godzin i skorzystaj z darmowego zabiegu z okazji Dnia Kobiet❤️.Dostępne godziny:▫️9.00▫️10.00▫️11.00▫️12.00 Kto pierwszy ten lepszy ! 😉😘Zadzwoń! 785 505 365 ...
View on Facebook