STOSUJEMY WYŁĄCZNIE WYSOKIEJ KLASY URZĄDZENIA MEDYCZNE, KOSMETYCZNE I PREPARATY PRZEBADANE KLINICZNIE.

O NAS

Działalność Centrum Medycznego CEUTICA prowadzona jest w oparciu o sprawdzone, innowacyjne zabiegi medyczne, leczące ciało od wewnątrz, estetyczne jak i kosmetologiczne pielęgnujące skórę od zewnątrz.  Dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetologów i lekarzy specjalistów Centrum zapewnia komfort, specjalistyczną opiekę oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Zadaniem Centrum Medycznego CEUTICA jest poprawa Państwa zdrowia, samopoczucia i wyglądu. W komfortowych i luksusowych wnętrzach, w zabytkowym centrum Łomży, wykonujemy zabiegi medyczne i estetyczne anti-aging, oparte na zastosowaniu najlepszych urządzeń medycznych, kosmetycznych i preparatów.

dr Adam Boruch

lekarz medycyny estetycznejAdam Boruch – specjalista medycyny rodzinnej, lekarz medycyny estetycznej. Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, tytuł specjalisty medycyny rodzinnej uzyskał w 04.2019r.  Tytuł lekarza medycyny estetycznej uzyskał we wrześniu 2019r po obronie pracy dyplomowej pt. Terapia blizn potrądzikowych z zastosowaniem lasera Er:YAG. Swoje zainteresowania koncentruje wokół zabiegów rewitalizacji skóry oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej. W swojej praktyce z powodzeniem wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, technik mezoterapii igłowej. W leczeniu schorzeń skóry chętnie korzysta z pełnego zakresu możliwości lasera Er:YAG i Nd:YAG. Na pierwszym miejscu stawia sobie naturalny efekt zabiegu oraz bezpieczeństwo Pacjentów. 

facebook

Nie trzymanie moczu utrudnia funkcjonowanie kobiet w codziennym życiu, wpływa negatywnie na aktywność fizyczną, zawodową jak również seksualną pacjentów, przekłada się bezpośrednio na pogorszenie jakości życia. Uważa się, że nietrzymanie moczu dotyczy 1 na 4 kobiety. Częstotliwość występowania dolegliwości wzrasta z 10% u kobiet w wieku 20 lat do 35% w wieku powyżej 50.

Dr n. med. Sławomir Sobolewski wie jak Ci pomóc!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!
785 505 365
...

View on Facebook

TYLKO DZIŚ!

Umów się na manicure a hennę brwi dostaniesz ZA DARMO!

Którą godzinę wybierasz?
13.30
15.00

Zadzwoń i umów się na walentynkowy manicure!
785-505-365
...

View on Facebook

Kochani! Z okazji ❤️❤️❤️ WALENTYNEK❤️❤️❤️ przychodzimy z Waszą ulubioną promocją!
Podwajamy zabiegi!!
Kup swój ulubiony zabieg a drugi otrzymasz gratis!

Zadzwoń!
785-505-365

*Promocja nie dotyczy zabiegu mezoterapii mikroigłowej.
...

View on Facebook

Zabieg miesiąca- SKEYNDOR DERMAPEEL PRO

Nowa generacja peelingu kosmeceutycznego, który natychmiastowo zwalcza niedoskonałości skóry.

Dermapeel PRO powstało na bazie technologii wielowarstwowej, łącząc 5 technik peelingujących w sekwencji oraz o odpowiednim stężeniu, aby usunąć zewnętrzne warstwy skóry, w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Dermapeel PRO wykorzystuje poszczególne fazy, aby zapewnić skórze maksymalny komfort i wyjątkowe efekty:

FAZA PRE Przygotowanie skóry
FAZA PEEL Zabieg intensywny
FAZA POST Odnowa skóry

Zadzwoń i umów się na ZABIEG MIESIĄCA!
785-505-365
...

View on Facebook

Poznaj wypełniacze NEAUVIA !

Wypełniacz to kwas hialuronowy podawany śródskórnie lub podskórnie. Poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry powoduje wypełnienie ubytków (np. zmarszczek), jak również korekcję kształtu poszczególnych okolic twarzy (np. kształtu ust, nosa). Obecnie kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszą substancją wypełniającą.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij👇👇👇
ceutica.net.pl/medycyna-estetyczna/wypelniacze

Zadzwoń!
785-505-365
...

View on Facebook