STOSUJEMY WYŁĄCZNIE WYSOKIEJ KLASY URZĄDZENIA MEDYCZNE, KOSMETYCZNE I PREPARATY PRZEBADANE KLINICZNIE.

O NAS

Działalność Centrum Medycznego CEUTICA prowadzona jest w oparciu o sprawdzone, innowacyjne zabiegi medyczne, leczące ciało od wewnątrz, estetyczne jak i kosmetologiczne pielęgnujące skórę od zewnątrz.  Dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetologów i lekarzy specjalistów Centrum zapewnia komfort, specjalistyczną opiekę oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Zadaniem Centrum Medycznego CEUTICA jest poprawa Państwa zdrowia, samopoczucia i wyglądu. W komfortowych i luksusowych wnętrzach, w zabytkowym centrum Łomży, wykonujemy zabiegi medyczne i estetyczne anti-aging, oparte na zastosowaniu najlepszych urządzeń medycznych, kosmetycznych i preparatów.

facebook

Frakcyjny peeling laserowy to mocny peeling powodujący maksymalne wygładzenie skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów, drobnych blizn potrądzikowych, szorstkości i łojotoku skóry, redukuje przebarwienia oraz usuwa pierwsze oznaki starzenia.

Efekty zabiegu peelingu laserowego

Pojawienie się efektów zabiegu przebiega w dwóch etapach – stosunkowo szybko bo już po kilku dniach można zauważyć wyrównanie kolorytu skóry, zanikanie przebarwień, skóra staje się „świetlista”, w przeciągu 4 – 5 tygodni pojawia się poprawa gęstości skóry. Dzięki jednemu zabiegowi można osiągnąć rezultaty odpowiadające minimum 10 sesjom mikrodermabrazji. Skóra regeneruje się bardzo szybko, stymuluję produkcję kolagenu i elastyny, zagęszcza cerę, a także wytwarza kontrolowane nagrzewanie skóry, co wzmacnia efekt odmłodzenia.

Zadzwoń i umów się na konsultację!
785-505-365
...

View on Facebook

Kochani!

Nasi kosmetolodzy dbają o Was pielęgnacją gabinetową ALE to nie wszystko‼️

By efekty zabiegów utrzymywały się dłużej, ważna jest także pielęgnacja domowa. Znajdziecie u nas produkty, które jeszcze bardziej pomogą w utrzymaniu pięknej cery!

Nie wiesz jakiego produktu potrzebuje Twoja skóra?
Zapraszamy na darmowe konsultacje z kosmetologiem!

Zadzwoń do nas!
785 505 365
...

View on Facebook

Jesień, ach ta jesień… To idealna pora na… złuszczanie!💆‍♀️

Odśwież swoją skórę! Spraw by była nieskazitelna, oczyszczona i idealnie gładka!

Nie wiesz jaki kwas jest dla Ciebie najlepszy?

Przyjdź do nas na DARMOWE konsultacje z kosmetologiem!
Profesjonalnie dobierzemy zabieg do potrzeb Twojej skóry.

Zadzwoń do nas!
785 505 365
...

View on Facebook

Za oknem jesień 🍂 ale nie zapominajmy o lecie! Zacznijmy przygotowania już dziś!!

Idealnie gładkie nogi, ciało bez zbędnego owłosienia to marzenie każdej z nas!

Nasz laser diodowy 808nm jest bezpieczny i skuteczny! Urządzenie bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie po bezbolesnych zabiegach, nie pozostawiając przy tym mechanicznych uszkodzeń skóry.

Wiązka laserowa ma idealną długość 808 nm. Emitowana fala jest wchłaniana przez melaninę, a dostarczona energia lasera zamieniana jest w ciepło bezpowrotnie uszkadzając brodawkę włosa. Prowadzi to do zahamowania podziałów komórkowych w mieszku włosowym.

A Ty? Skorzystałaś już z promocji 3+1? 😍😍

Zadzwoń i umów się na wizytę!
785 505 365
...

View on Facebook

Nasze klientki pokochały te jesienne kolory!

Zadzwoń i umów się na jesienny manicure!
785 505 365
...

View on Facebook