STOSUJEMY WYŁĄCZNIE WYSOKIEJ KLASY URZĄDZENIA MEDYCZNE, KOSMETYCZNE I PREPARATY PRZEBADANE KLINICZNIE.

O NAS

Działalność Centrum Medycznego CEUTICA prowadzona jest w oparciu o sprawdzone, innowacyjne zabiegi medyczne, leczące ciało od wewnątrz, estetyczne jak i kosmetologiczne pielęgnujące skórę od zewnątrz.  Dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetologów i lekarzy specjalistów Centrum zapewnia komfort, specjalistyczną opiekę oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Zadaniem Centrum Medycznego CEUTICA jest poprawa Państwa zdrowia, samopoczucia i wyglądu. W komfortowych i luksusowych wnętrzach, w zabytkowym centrum Łomży, wykonujemy zabiegi medyczne i estetyczne anti-aging, oparte na zastosowaniu najlepszych urządzeń medycznych, kosmetycznych i preparatów.

facebook

Rumień 😡 to zaczerwienienie skóry powstałe w wyniku rozszerzenia się powierzchownych naczyń krwionośnych lub stanu zapalnego. Zwykle przybiera postać plam na skórze o wyraźnie zaznaczonych brzegach 😳

Przyczyny powstania rumienia mogą być różne: jako wynik silnych emocji czy alergii, poprzez objaw poważnych chorób (np. trądzik różowaty)

Zapraszamy do CM Ceutica na konsultację i laserowe leczenie rumienia 785 505 365 :)☎️👣
...

View on Facebook

Toksyna botulinowa tylko jutro w PIĄTEK!

3 okolice w cenie 2‼️

Zadzwoń i umów wizytę 785 505 365 🙂
...

View on Facebook

Kwas hialuronowy poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. Poprzez działanie objętościowe spłyca zmarszczki i poprawia objętość. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

Zadzwoń i umów wizytę 785 505 365 😉
...

View on Facebook

TYLKO JUTRO ŚRODA🤩
Gabinet Medycyny i Laseroterapii dr Adam Boruch

💥FOTOODMŁADZANIE 4D 2000 zamiast 2499‼️
💥PEELING LASEROWY 700 zamiast 1000‼️
💥LECZENIE ZMIAN NACZYNIOWYCH, RUMIENIA

Zadzwoń i umów wizytę 785 505 365 😉
...

View on Facebook

C-FLUSH RADIANCE z witaminą C 🍋🍋🍋

Rezultaty:
👉skóra zostaje rozjaśniona, a jej koloryt wyrównuje się🌞
👉skóra pobudzona do regeneracji i odbudowy🔧
👉przyspieszone i pobudzone procesy syntezy kolagenu😍
👉wzmocnione naczynia krwionośne😊

Firma DOTTORE stworzyła nowoczesny i innowacyjny zabieg gwarantujący stabilność i działanie witaminy C. Zabieg C-flush Radiance wykorzystuje techniki mezoterapii bezigłowej 🤓 Wprowadzone podczas zabiegu jony 15% witaminy C gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej.

Zadzwoń i umów wizytę 785 505 365 🙂
...

View on Facebook