STOSUJEMY WYŁĄCZNIE WYSOKIEJ KLASY URZĄDZENIA MEDYCZNE, KOSMETYCZNE I PREPARATY PRZEBADANE KLINICZNIE.

O NAS

Działalność Centrum Medycznego CEUTICA prowadzona jest w oparciu o sprawdzone, innowacyjne zabiegi medyczne, leczące ciało od wewnątrz, estetyczne jak i kosmetologiczne pielęgnujące skórę od zewnątrz. Dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetologów i lekarzy specjalistów Centrum zapewnia komfort, specjalistyczną opiekę oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Zadaniem Centrum Medycznego CEUTICA jest poprawa Państwa zdrowia, samopoczucia i wyglądu. W komfortowych i luksusowych wnętrzach wykonujemy zabiegi medyczne i estetyczne anti-aging, oparte na zastosowaniu najlepszych urządzeń medycznych, kosmetycznych i preparatów.

PROF. DR HAB. N. MED. ADAM HERMANOWICZ
prof. dr hab. n.med. Adam Hermanowicz specjalistą Chirurgii Dziecięcej oraz z Neurochirurgii

prof. dr hab. n.med. Adam Hermanowicz – specjalista Chirurgii Dziecięcej oraz z Neurochirurgii,  na co dzień zajmuje się leczeniem operacyjnym dzieci oraz schorzeń neurochirurgicznych zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Od 15 lat poszerza swoje kompetencje zawodowe w zakresie powyższych specjalizacji.
Pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Od kliku lat zajmuje się również leczeniem zmian naczyniowych, blizn czy innych niedoskonałości skóry z wykorzystaniem laserów zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
Laseroterapia pozwala zniwelować nieestetyczne ślady powstałe m.in. wskutek oparzeń, skaleczeń, blizny pooperacyjne oraz innych wypadków losowych, przebytych operacji oraz usunąć wszelkiego rodzaju zmiany naczyniowe i przebarwienia ze skóry.
Dodatkowo zajmuje się typowymi i popularnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej jak iniekcje botoksu (korekcja zmarszczek mimicznych w obrębie twarzy i szyi), wypełnianie bruzd i modelowanie ust preparatami kwasu hialuronowego (tzw. wypełniaczami), mezoterapią osoczem oraz innymi preparatami.
Wykonuje także zabiegi leczenia nadpotliwości pach, dłoni czy stóp, leczenie migrenowych bólów głowy botoksem czy leczenie bruksizmu.

dr Adam Boruch

lekarz medycyny estetycznejAdam Boruch – specjalista medycyny rodzinnej, lekarz medycyny estetycznej. Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, tytuł specjalisty medycyny rodzinnej uzyskał w 04.2019r.  Tytuł lekarza medycyny estetycznej uzyskał we wrześniu 2019r po obronie pracy dyplomowej pt. Terapia blizn potrądzikowych z zastosowaniem lasera Er:YAG. Swoje zainteresowania koncentruje wokół zabiegów rewitalizacji skóry oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej. W swojej praktyce z powodzeniem wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, technik mezoterapii igłowej. W leczeniu schorzeń skóry chętnie korzysta z pełnego zakresu możliwości lasera Er:YAG i Nd:YAG. Na pierwszym miejscu stawia sobie naturalny efekt zabiegu oraz bezpieczeństwo Pacjentów. 

dr Marlena Jamiolkowska Stawowska
Dr n. med. Marlena Jamiołkowska-Stawowska Specjalista Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (2010 r.) Jest absolwentką Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (2010-2012). Podyplomowo ukończyła również Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Systematycznie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej, bierze czynny udział w szkoleniach lekarzy dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Poszerzając swoje zainteresowania napisała rozprawę doktorską  pt.:”Ocena wpływu preparatów toksyny botulinowej typu A na wybrane funkcje fibroblastów skóry ludzkiej”.

Zajmuje się dermatologią kliniczną, laseroterapią oraz medycyną estetyczną. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, zabiegach wolumetrycznych, zabiegach mezoterapii igłowej, z wykorzystaniem nici PDO oraz liftingujących nici z haczykami.

Publikacje naukowe dr n. med. Marleny Jamiołkowskiej-Stawowskiej

Marta Jaromińska
Marta Jaromińska
kosmetolog, linergistka

Dyplomowana kosmetolog i linergistka – specjalista mikropigmentacji estetycznej, czyli makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej.

W swojej pracy szczególną uwagę poświęca wydobywaniu naturalnego piękna i leczeniu kompleksów. Jej celem jest zawsze zmiana sposobu postrzegania siebie poprzez niewielkie korekty rysów twarzy u kobiet. Dba o to, aby świadczone w CEUTICE usługi spełniały nie tylko światowe normy, ale i standardy etyczne. To jedyny sposób, aby spełnić najwyższe wymagania – dotyczy to również higieny i bezpieczeństwa. Wciąż się rozwija, poznaje nowości i monitoruje trendy, aby zagwarantować bezkompromisową jakość usług.

facebook
[custom-facebook-feed]