Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa 

MEZOTERAPIA IGŁOWA to jedna z nielicznych niechirurgicznych metod poprawy wyglądu skóry, dzięki zastosowaniu różnych kombinacji substancji aktywnych zwanych mezokoktajle. Mezoterapia igłowa jest doskonałym sposobem zapobiegającym starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych.

Mezokoktajle Mesohyal różnią się od tradycyjnych wypełniaczy, które krótkotrwale redukują zmarszczki. Rewitalizują i nawilżają leczony obszar przywracając skórze młodszy, zdrowy wygląd. Wstrzyknięty powierzchniowo w skórę wchłania się w sposób naturalny nie wywołując reakcji alergicznych. Regularne wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej z wykorzystaniem tych czynników powoduje znaczne spowolnienie procesu starzenia się i wiotczenia skóry. Zabieg mezoterapii dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne, oczyszcza komórki z toksyn oraz zwiększa lipolizę (metabolizm komórek tłuszczowych).

Najlepsze efekty mezoterapii widoczne są przy jej systematycznym wykonywaniu, ustalonym przez lekarza. Częstotliwość wykonywania zabiegu zależy od stanu skóry, rodzaju problemu i dobranego preparatu.

 

Zastosowanie mezoterapii:

  • Redukcja zmarszczek,
  • Ujędrnienie skóry,
  • Redukcja cellulitu,
  • Redukcja rozstępów,
  • Profilaktyka łysienia.

Możliwość komentowania została wyłączona.